týden 22/9 - 28/10

28.09.2014 22:16

Vážení rodiče a naši malí skřítci,

 
když vzpomínám na uplynulý týden nemohu se zbavit vzpomínek na moc vydařené sobotní dopoledne ve Větvičce.
Bylo nám tam s Vámi moc dobře a již nyní se těšíme na další příležitost ke spollečnému setkání :-)
 
Slavnosti předcházel týden ve kterém jsme s dětmi prožili mnoho her a příjemných okamžiků.
Týden to byl velice chladný a tak jsme hráli více pohybových her, běhali pod lany, vyráběli papírové koule, se kterými je již nyní náramná legrace a nemusíme čekat až do zimy. 
 
Také jsme několikrát s dětmi rozdělávali oheň a Jirka zkoušel opéct jablíčka, což děti se zájmem sledovaly, moc je zajímal výsledek, který ovšem dětem příliš nechutnal. Tvořili jsme si opičí dráhy ze špalíků, modelovali z jílu, jež je v pískové učebné opravdu velmi mnoho a děti se pokoušely skákat panáka. Opakovali jsme také několik her z minulého týdne, nacházeli stále nové a nové houby a oběvovali další skrytá místa u cest, jež všechny vedou do Větvičky.
 
Nevím zda s nadšením, či politováním musíme ale sdělit, že snad největší úspěch měla v minulém týdnu snad nejdražší a nejtěžší dětská prolézačka železniční BAGR :-)
 
V příštím týdnu můžete vybavit své ratolesti odrážedly ve dnech: st a pá
 
Bude nás provázet celý týden téma rodiny. Proto pokud to bude možné, vybavte své děti fotografiemi s rodiči. Bylo by moc zajímavé, pokud by děti přinesly fotografie, na kterých jste ve stejném věku, jako jsou nyní Vaše děti. 
 
Vendy se již cítí lépe, a tak se na ni můžeme v příštím týdnu těšit. Ivetka ji pomyslně vystřídala a dnes se léčí pod dekou. 
 
 
Je možné, že se pořadí služeb změní v průběhu týdne v závislosti na zdraví pedagogů.
 
Děkuji a přeji příjemný nedělní večer
 
Milan