týden 13/4 - 17/4

12.04.2015 21:01

Vážení rodiče, milé děti,

 v příštích týdenech nás bude provázet spousta kamarádů. Budou to kamarádi hmyzí. Podíváme se, jak vypadají, jak žijí a zahrajeme si o nich i nějaké hry. Konkrétně příští týden začneme například včeličkami a mravenci.

Ještě jednu návštěvu budeme mít v naší školce. V pondělí, úterý a ve středu se na naší školku přijde podívat několik učitelek či ředitelek z klasických "kamenných" mateřských škol z Plzeňského, Jihočeského a  Jihomoravského kraje. Tato jejich stáž probíhá v rámci projektu "Profesní rozvoj pedagogických pracovníků mateřských škol Jihočeského, Plzeňského a Jihomoravského kraje". Jak už název napovídá, paní učitelky a ředitelky se k nám přijdou inspirovat a popovídat si o pedagogickém přístupu a práci s dětmi. 
Abychom se mohli dobře postarat jak o vaše děti, tak být v dispozici návštěvám, v tyto dny budeme ve školce ve třech.

 

Příjemný nedělní večer přeje Iveta.